Tūrių matavimai dronu: tikslus ir efektyvus sprendimas

Ar norite gauti tikslius ir patikimus savo karjerų, statybų aikštelių ar kitų objektų tūrio matavimus? AeroDetect siūlo inovatyvią dronų technologiją, pagrįstą fotogrametrija ir aerokartografija, kuri leidžia greitai ir efektyviai apskaičiuoti bet kokio dydžio ir sudėtingumo objektų tūrius.

Karjerų tūrio matavimai
Karjerų tūrio matavimai
Tūrio skaičiavimo metodas naudojant droną ir fotogrametriją

Mūsų dronai aprūpinti pažangia RTK technologija, kuri patikslina GPS signalus ir užtikrina tikslias koordinates kiekvienam vaizdui. Dronu užfiksuotos aukštos raiškos nuotraukos, apdorojamos pažangia fotogrammetrijos programine įranga. Ši programinė įranga sukuria detalius 3D modelius, leidžiančius atlikti tūrio skaičiavimus.

Tūrių skaičiavimo paslaugos
Tūrių skaičiavimo paslaugos
Kur naudojami tūrių skaičiavimai:

Karjerų tūrio skaičiavimas: Tikslus karjerų tūrio matavimas padeda planuoti kasybos darbus, stebėti iškasenos kiekį ir kontroliuoti atsargas.

Birių krovinių tūrio skaičiavimas: Dronai gali tiksliai apskaičiuoti birių krovinių, tokių kaip grūdai, smėlis, žvyras ir kt., tūrius .

Žemės iškasenų tūrio skaičiavimas: Mūsų technologija leidžia tiksliai įvertinti iškastų žemės iškasenų, tokių kaip durpės, molis ar smėlis, tūrį.

Žemės išteklių žvalgyba: Dronai gali būti naudojami naujiems žemės ištekliams, tokiems kaip smėlio ar žvyro telkiniai, rasti ir įvertinti.

Grunto tūrių skaičiavimas: Tikslus grunto tūrių matavimas statybų aikštelėse padeda planuoti darbus, apskaičiuoti reikalingų medžiagų kiekį ir kontroliuoti išlaidas.

Tūrio skaičiavimai dronu
Tūrio skaičiavimai dronu

Kaip pamatuoti grunto tūrį? Tikslūs duomenys dronu iš oro

Skrydžio planavimas:

Kruopščiai suplanuojame drono skrydžio trajektoriją, kad užtikrintume sistemingą vaizdų surinkimą optimaliam 3D modelio sukūrimui.

RTK užtikrina didesnį tikslumą:

Mūsų dronas su RTK įranga naudoja GPS ir antžeminės stoties duomenis, kad vaizdai būtų pozicionuojami centimetrų tikslumu.

Nuotraukų fiksavimas:

Skrydžio metu dronas užfiksuoja šimtus didelės raiškos nuotraukų, taip suteikdamas detalų Jūsų objekto vaizdą iš įvairių kampų.

Fotogrametrinė analizė:

Specializuota programinė įranga analizuoja vaizdus, identifikuodama bendrus taškus ir sujungdama juos tarpusavyje. Taip sukuriamas tikslus Jūsų objekto 3D modelis.

Duomenų atvaizdavimas:

3D modelyje atliekami tūrio skaičiavimai. Matavimai pateikiami PDF ataskaitoje.

Tūrio skaičiavimai pasitelkiant fotogrametriją
Tūrio skaičiavimai pasitelkiant fotogrametriją
Dronų privalumai atliekant tūrių skaičiavimus:

Tikslumas: Dronai su RTK sistema užtikrina aukšto tikslumo matavimus.

Greitis: Dronai gali greitai ir efektyviai surinkti didelio ploto duomenis, sumažinant apžiūros laiką ir išlaidas.

Saugumas: Dronai gali pasiekti sunkiai prieinamas vietas, kur tradiciniai metodai yra nepraktiški ar pavojingi.

Išsamumas: Dronai gali surinkti aukštos raiškos vaizdus ir 3D modelius, kurie suteikia išsamią informaciją apie objektą.

Grunto tūrio matvimai
Grunto tūrio matvimai
a large red rock formation

Kaip atliekami tūrių matavimai dronu?

Contact usContact us
Get a proposal
Get a proposal
Inspection
Inspection
Get a report
Get a report

1. Susisiekite

2. Gaukite pasiūlymą

3. Drono skrydis

4. Gaunate matavimų ataskaitą

Gaukite tikslius tūrio matavimus dronu – sutaupykite laiko ir pinigų!

Nesvarbu, ar matuojate statybines medžiagas, grūdus ar žemės iškasenas, mūsų dronai gali tiksliai apskaičiuoti bet kokio tūrio objektus. Susisiekite su mumis ir sužinokite daugiau!