Gyvūnų paieška dronu su termovizoriumi

AeroDetect teikia gyvūnų paieškos paslaugas naudojant termovizinį droną. Pažangi termovizinė kamera, integruota DJI Mavic 3T drono modelyje, leidžia efektyviai surasti laukinius sužeistus gyvūnus, iš ūkių ištrūkusius gyvulius ar dingusius naminius augintinius. Paieškos paslaugas teikiame medžiotojams, ūkininkams ir gyventojams, kurie susiduria su šia problema.

brown deer on grass
brown deer on grass
Laukinių gyvūnų paieška - pagalba medžiotojams

Padedame ieškoti sužeistų gyvūnų laukinėje gamtoje. Paieška termoviziniu dronu - tai efektyvus metodas operatyviai aptikti sužeistus laukinius gyvūnus laukuose ir miškuose, kad sumažinti jų kančias ar padidinti išgyvenimo galimybes.

Ištrūkusių iš ūkių gyvulių paieška - pagalba ūkininkams

Pabėgę gyvuliai gali sukelti didelį stresą tiek sau, tiek šeimininkui. Taip pat gali iškilti pavojus aplinkiniams gyventojams ar kelių eismo dalyviams. Termovizinis dronas leidžia efektyviai ir greitai apžiūrėti didelius laukų plotus iš viršaus. Spalviniai kontrastai valdymo pulte leidžia nesunkiai pastebėti pasislėpusius gyvulius net ir aukštoje žolėje, krūmuose ar auginamų kultūrų plotuose.

Naminių gyvūnų paieška - pagalba gyventojams

Pabėgęs naminis gyvūnas - tai dažna ir daug streso šeimininkams sukelianti situacija. Numanant, kurioje vietovėje galėtų klaidžioti augintinis, dronas su termovizoriumi gali apžvelgti iš oro, per sąlyginai trumpą laiką, didelę teritoriją ir taip padėti surasti pabėgūsį naminį gyvūną.

Thermal Drone
Thermal Drone

Kaip atrodo paieškos procesas

Susisiekite telefonu:

Susisiekite su AeroDetect, kad pradėtume paieškos operaciją. Mūsų komanda pasiruošusi greitai reaguoti į jūsų poreikius.

Apibūdinkite situaciją:

Išsamiai apibūdinkite dingusį gyvūną, įskaitant išskirtinius bruožus ir aplinkybes, kuriomis jis dingo.

Nurodykite vietovės adresą ir koordinates:

Pasidalinkite tiksliu adresu ir koordinatėmis, kur gyvūnas paskutinį kartą buvo matytas arba kur, jūsų manymu, jis gali būti. Tai padės mums susiaurinti paieškos plotą ir efektyviai suplanuoti paieškos operaciją dronu.

Atvykimas į vietą:

Atvyksime į nurodytą vietovę kaip įmanoma greičiau. Suprantame dingusių gyvūnų paieškos svarbą ir prioritetą teikiame greitam reagavimui, kad užtikrintume sėkmingą paiešką.

Pakeliamas termovizinis dronas į orą dingusio gyvūno paieškai:

Kai tik dronas pakyla, iš karto pradedama skanuoti teritorija, paieška prasideda.

Thermal view from the drone
Thermal view from the drone
the sun is setting behind a tree in a field
Optimalios paieškos sąlygos dronui su termovizoriumi

Termovizija dronu yra efektyviausia anksti ryte arba vakare, kai saulė nusileidusi, arba debesuotomis dienomis. Tokios sąlygos padidina terminius kontrastus tarp gyvūno ir aplinkos, todėl lengviau aptikti jų šilumos pėdsakus. Mūsų DJI Mavic 3 termovizinis dronas puikiai veikia šiomis sąlygomis, užtikrindamas aukščiausios kokybės vaizdus ir tikslumą.

Mūsų DJI Mavic 3 Thermal dronas yra aprūpintas modernia termovizijos technologija, suteikiančia tokias galimybes:

Šilumos pėdsakų aptikimas: Identifikuoti gyvūnus pagal jų kūno šilumą net tankioje augmenijoje ar sudėtingose vietovėse.

Aukštos raiškos vaizdai: Fiksuoti detalius termovizinius vaizdus ir vaizdo įrašus, užtikrinančius tikslų identifikavimą ir sekimą.

Greitas dislokavimas: Greitai dislokuoti droną paieškos zonoje, sumažinant reakcijos laiką ir padidinant sėkmingos paieškos tikimybę.

Tiesioginis duomenų perdavimas: Transliuoti tiesioginius termovizinius vaizdus į valdymo pultą drono pilotui. Tai leidžia greitai priimti sprendimus ir koordinuoti veiksmus.

SAR of animal using thermal drone
SAR of animal using thermal drone
Paieškos termoviziniu dronu privalumai
Contact usContact us
Get a proposal
Get a proposal
Inspection
Inspection
Get a report
Get a report

1. Susisiekite

2. Aptarkime sąlygas

3. Paieška dronu

4. Džiaukitės rezultatais

Efektyvumas. Reakcija. Naujausios technologijos.

Susisiekite su mumis nedelsiant, ištikus tokioms problemoms. Pasistengsime padėti rasti Jūsų ieškomą gyvūną.