Pastatų inspektavimas dronu bei termovizija

Dėka AeroDetect, termovizinių dronų technologija tampa visiems prieinama. Specializuojamės įvairių pastatų patikrose iš oro, naudodami termovizinius dronus, kurie leidžia surinkti reikiamą vaizdinę medžiagą, reikalingą atlikti vertinimui. Nesvarbu, ar esate privataus nekilnojamojo turto savininkas, ar verslo subjektas, mūsų paslaugos skirtos pašalinti spėliones, prižiūrint savo turtą.

a drone inspecting the building
a drone inspecting the building
Mūsų technologija: bepiločiai orlaiviai bei dirbtinis intelektas

Šiuolaikiniame pasaulyje dronai nebėra tik laisvalaikio pramoga. Jie tapo neatsiejama objektų inspektavimo dalimi. Aukštos raiškos kamera bei termovizorius leidžia aptikti ne tik struktūrines problemas, bet ir pastebėti vietas, neefektyviai praleidžiančias šilumą. Derindami bepilotes skraidykles ir specialią DI programinę įrangą, siekiame pastatų patikras padaryti dar efektyvesnias.

Data analysis
Data analysis
DJI mavic 3 enterprise
DJI mavic 3 enterprise

Termovizija: Žingsnis į priekį link efektyvumo

Building thermal imaging
Building thermal imaging

Ypatingą dėmesį skiriame mūsų dronu atliekamai termografinei vaizdavimo paslaugai. Ši pažangi technologija leidžia mums nustatyti šilumos nuostolių vietas, prastą izoliaciją ir potencialius drėgmės pažeidimus. Rezultatas? Žymus jūsų pastato energijos efektyvumo padidėjimas, galimų sąnaudų taupymas ir pastato tarnavimo laikotarpio pratęsimas.

Termoviziniai vaizdai analizuojami specialia programine įranga, padedančia nustatyti jūsų pastato silpnąsias vietas, kur prarandama šiluma. Parengiame ataskaitą, pateikiame surinktą vaizdinę medžiagą, kuri leis priimti duomenimis paremtus, tolimesnius sprendimus, vykdant pastato priežiūrą bei siekiant didesnio efektyvumo.

Defektai nustatomi DRONU ir DI

Scopito AI Thermal Imaging
Scopito AI Thermal Imaging
Stogų bei fasadų inspektavimas

Neapsiribojame tik termovizija. Mes taikome visapusišką požiūrį į pastatų patikras, atliekame išsamius stogų ir fasadų vertinimus. Naudojant dronus, galime greitai ir saugiai pasiekti sunkiai prieinamas vietas, taip galėdami suteikti Jums išsamią Jūsų pastato apžvalgą.

brown and black concrete building
brown and black concrete building

Jūsų pastato būklė yra prioritetas

Kiekvienas pastatas, ar tai jaukus namas, ar didžiulis įmonės kompleksas, nusipelno išsamios patikros, užtikrinančios jo ilgaamžiškumą. AeroDetect misija - suteikti jums kuo tikslesnes, išsamesnes ir prieinamesnes patikros paslaugas. Integruodami programinės įrangos ir bepiločių orlaivių technologijas, galime padėti jums prižiūrėti pastatą būdais, kurių tradicinės patikros tiesiog negali pasiūlyti.

Contact usContact us
Get a proposal
Get a proposal
Inspection
Inspection
Get a report
Get a report

1. Susisiekite

2. Gaukite pasiūlymą

3. Atliekame inspektavimą

4. Gaunate detalią ataskaitą

Jūsų kitas žingsnis

Nelaukite, kol nedidelė problema taps brangia klaida. Proaktyvi pastato būklės priežiūra yra protingas žingsnis, ir mes čia, kad tai padarytume lengviau nei bet kada. Susisiekite su mumis, AeroDetect, užsisakykite patikrą dronu šiandien.